Diody

Koupit!

Cena: 0.00 Kč
Množství:
tisk
LEPIDLO E6000

0952 Lepidlo E6000 - toto balení je jen pro USA, u nás neprodejné !!!

100

Vynikající průmyslové lepidlo ("tekutá guma"), lepí téměř vše, čiré, průhledné i po zaschnutí, voděodolné, po zaschnutí přetíratelné.
Používá se ve sklářství, bižuterii, elektroinstalacích apod., vhodné i k zalévání např. kontaktů, snese až 400V (viz. PDF příloha). Stačí velmi malé množství, po zhruba 4 minutách (záleží na hustotě) již není radno s lepenými předměty pohybovat, dokonalé zaschnutí po 24 hodinách (přebytečné lepidlo je potřeba co nejdříve setřít (mimo nechtěně potřísněného plastu), po zaschnutí lze odstranit jen těžko).

Při zasažení pokožky omyjte vodou a mýdlem, při zasažení očí či pozření, vyhledejte lékaře.

Balení: 109.4 ml (největší prodávaná tuba)
Pevnost: 1500 Kg na čtverečný palec (2.54 x 2.54 cm)
Ředitelnost: perchlorethylenem
Vyrobeno: v USA
Balení: bulk

Poznámka: je možné vymačkat celou tubu do dobře uzavíratelné dózy (např. plechovky 0730, nebo 0731) a naředit na požadovanou konsistenci, lepidlo v tubě je husté. Stejně je možné naložit s lepidlem pokud je již staré a v tubě vyschlé, na tolik husté že s ním již nelze lepit, tak naředěním je opět použitelné.

Upozornění: vzhledem k čím dál více se množícím čínským padělkům tohoto lepidla, přistoupil výrobce ke změně desighnu a číslování. V dolní části tuby je u originálních lepidel kód, např. 042910-262794. Kód není natištěn spolu s popisem na lepidle, ale dodatečně.

Větší množství lepidel na objednání po předchozí platbě na účet, možné množstevní slevy.


« zpět