Diody

Koupit!

Cena: 340.00 Kč
Množství:
tisk
NEONY » ELW

1312 ELW 12V fialový

80

ELW - elektroluminiscenční drát - flexifilní (ohebný) "neon". Práce s ním je velmi jednoduchá a ELW je opětovně použitelný. Vzhledem k tomu, že jde o potahovaný drát (ne kabel), tak dobře drží tvar.


ELW se skládá z nosného měděného drátu potaženého luminiscenčním fosforovým potahem, dvou velmi jemných měděných drátků vedoucích podél celého nosného drátu, ochranného potažení a konečného barevného potažení z PVC.

Měnič má dva režimy svícení: trvalý svit a rozsvěcení v závislosti na intenzitě zvuku. Drát se rozsvěcí okamžitě v celé své délce (nejde o "vystřelování" světla jako je tomu u neonů, např. 090, 091), nemá žádné zpoždění. Měnič má regulaci intenzity zvuku, reaguje velmi citlivě.

Napájení ELW je zajistěno prostřednictvím měniče, který mění vstupní napětí 12.0 V (vždy stejnosměrných) ze zásuvky autozapalovače na napětí nutné k rozsvícení drátu, zhruba 123 V a frekvenci 1800 Hz. Na různé délky ELW (na barvě nezáleží) jsou potřeba různé měniče. Daný měnič není potřeba napájet zrovna daným typem baterií, ale je možné ho napájet třeba transformátorem (adapterem) s odpovídajícím napětím.


Barva světla: fialová
Barva ELW: tmavě červený (nesvítící ELW)
Délka ELW: 2.3 m
Průměr ELW: 2.0 mm
Napájení: 12.0 V (konektorem autozapalovače)
Funkce: trvalý svit a rozsvěcení v závislosti na intenzitě zvuku
Obsah balení: elektroluminiscenční drát + měnič se zvukovým senzorem a konektorem do autozapalovače (vše v blistru)


80
80
80
80
80
80
« zpět