Diody

Koupit!

Cena: 1034.00 Kč
Množství:
tisk
LEPIDLO E6000

0954 Lepidlo E6000 s aplikátorem - 6 kusů - VYPRODÁNO !!!

100

Přímý dovoz od výrobce z USA !!! Vynikající průmyslové lepidlo ("tekutá guma"), lepí téměř vše, čiré, průhledné i po zaschnutí, voděodolné, po zaschnutí přetíratelné.
Používá se ve sklářství, bižuterii, elektroinstalacích apod., vhodné i k zalévání např. kontaktů, snese až 400V (viz. PDF příloha). Stačí velmi malé množství, po zhruba 4 minutách (záleží na hustotě) již není radno s lepenými předměty pohybovat, dokonalé zaschnutí po 24 hodinách (přebytečné lepidlo je potřeba co nejdříve setřít (mimo nechtěně potřísněného plastu), po zaschnutí lze odstranit jen těžko).

Při zasažení pokožky omyjte vodou a mýdlem, při zasažení očí či pozření, vyhledejte lékaře.

Balení: 59.1 ml ,tuba s aplikátorem (viz Upozornění níže)
Pevnost: 1500 Kg na čtverečný palec (2.54 x 2.54 cm)
Ředitelnost: perchlorethylenem
Vyrobeno: v USA
Balení: originální balení (krabice 760g) se 6ti tubami v blistrech

Poznámka: je možné vymačkat celou tubu do dobře uzavíratelné dózy (např. plechovky 0730, nebo 0731) a naředit na požadovanou konsistenci. Stejně je možné naložit s lepidlem pokud je již staré a v tubě vyschlé, na tolik husté že s ním již nelze lepit, tak naředěním je opět použitelné.
Na fotografii níže můžete vidět jak se velikostně jednotlivé tuby liší, 59.1 ml je ta prostřední (ostatní balení nedodáváme).

Upozornění: vzhledem k čím dál více se množícím čínským padělkům tohoto lepidla, přistoupil výrobce k následujícím změnám: Tuby s obsahem 109.4 ml budou distribuovány jen v USA, takže pokud si je koupí někdo z jiného koutu světa, riskuje padělek. Do světa budou dodávána jen množství 59.1 ml v tubách s aplikátorem, vše zatavené v blistru s přesným popisem na přední a zadní straně, jak můžete vidět na snímcích. Vše jinak balené nebo označené budou padělky. Níže ve snímcích můžete vidět pár z nich.
Po dohodě s výrobcem se nám podařilo u těchto tub 59.1 ml zajistit stejnou cenu (v přepočtu na množství) jako u tub 109.4 ml které stálo 348.00 Kč !!!
Právě jsme byli upozorněni výrobcem, že se padělatelům tohoto lepiidla podařilo zdařile (k nerozeznání) napodobit i toto balení včetně blistru, takže nákjup 100%ně pravého produktu E6000 je možný pouze od certifikovaných velkoobchodů jako je náš. Padělek se vizuálně, ani barvou či viskositou lepidla neliší od E6000 s tím rozdílem, že po zaschnutí není pružný a pevnost v tahu je oproti originálu naprosto minimální.


« zpět